EVİNİZİ BİR GALERİ DUVAR İLE SÜSLEYİN

Mekanlarda galeri duvar oluştururken hepimiz biliyoruz ki ilk çiviyi çakmadan önce planlama yapmak çok önemlidir. Galeri duvarınızı belli bir renk skalası ya da bir tema düşünerek oluşturabilirsiniz. Çok kontrastlı keskin ya da zamansız bir tema oluşturmak sizin elinizde. Eğer seçtiğiniz posterler monochrome ya da homojen bir artistik stile sahipse bu durumda size kontrast oluşturma açısından farklı renklerde çerçeveler seçmenizi öneririm. Ayrıca tam tersini düşünecek olursak, elinizde farklı tonlarda posterler bulunuyorsa, tavsiyem hepsine aynı renklerde çerçeveler seçmeniz yönünde olur.

‘Bırakın galeri duvarınız sizi ve sevdiğiniz şeyleri yansıtsın’

Posterlerinizi seçtikten sonra sıra hangi duvarınızda, nasıl sergileyeceğinize karar vermekte. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Posterlerinizi yere sıralayın ve farklı kombinasyonlar deneyerek sizi en mutlu edebilecek görünüme kavuştuğunuzda işlem tamam.

Unutmayın ki posterlerinizi asmak için her zaman çivi çakmak zorunda değilsiniz. Çerçevelerinizi bir mobilya ya da raf üzerinde sergileyebilir, ya da klipsler ile tutturabilirsiniz.

En Popüler Posterler

Galeri Duvar Taslakları

KÜÇÜK GALERİ DUVAR TASLAĞI

Küçük duvarlar, odalar yada ofis alanları için uygundur. Duvarda kapladığı alan 78x69cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. Bu ölçülerde çerçeveler heryerde kolaylıkla bulunabilir.

KÜÇÜK GALERİ DUVAR TASLAĞI

Giriş holleri küçük duvarlar, odalar için uygundur. Duvarda kapladığı alan 124 x 77cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. 

KÜÇÜK GALERİ DUVAR TASLAĞI

Küçük odalar için uygundur. Duvarda kapladığı alan 98 x 77cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. 

KÜÇÜK GALERİ DUVAR TASLAĞI

Küçük bir galeri duvar giriş hollerinde çok güzel bir görsel oluşturabilir. Yatak odaları ve mutfaklarda da çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.  Duvarda kapladığı alan 86 x 77cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. 

ORTA BOY GALERİ DUVAR TASLAĞI

Ev ve ya ofisinizdeki daha geniş duvarlar, odalar için uygundur. Toplam kapladığı alan 155 x 87cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. 

ORTA BOY GALERİ DUVAR TASLAĞI

Değişik kombinasyonlar deneyerek mükemmel kolajı yakalayabilirsiniz.  Duvarda kapladığı alan 134 x 87cm, çerçeve boşlukları 7cm baz alınmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Aşağıdaki formu doldurarak bize mesaj gönderin ...